نتایح بیشتر در دسته: و
کالایی با اسم " {{term}} " یافت نشد...

ورود

عضو نیستید؟ ثبت نام کنید
سبد

سبد خرید شما خالی است.

ورود به بخش کاربری
جستجو
{{mItem.title}}

پرسش و پاسخ

آیا محصولات شما گارانتی دارد؟

تمامی محصولات موجود در سایت توسط اعضای تیم قبل از ارسال تست های فنی می شوند. با این حال، تمامی محصولات دارای ۵ روز مهلت تست پس از دریافت کالا توسط مشتری می باشد.

 

 

چطور به شما اعتماد کنم؟

شیرازمارکت به مدت ۳ سال فعالیت مداوم داشته است و در این مدت توانسته اعتبارخوبی بین همکاران و مشتریان پیدا کند. همچنین شیرازمارکت با قراردادن وثیقه های مختلف موفق به اخذ نماد اعتماد دائم یک ستاره از سازمان صنعت، معدن و تجارت گردیده است.

 

 

 آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟
امکان خرید حضوری برای تمامی مشتریان وجود دارد.

پرداخت بهای کالا به چه صورت است؟

تمامی پرداخت های این سایت توسط درگاه پرداخت بانک ملت انجام می گردد.

 

ارسال کالا چگونه است؟ چه مدت زمان طول می کشد؟

محصولات موجود در ایران به صورت پیش فرض توسط پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران ارسال می گردد. اما در صورت درخواست مشتری امکان ارسال با سایر باربری ها مانند تیپاکس نیز وجود دارد. مدت زمان ارسال توسط پست پیشتاز به گفته مسئولان پست جمهوری اسلامی ایران دو تا سه روز طول می کشد. مدت زمان ارسال توسط سایر باربری ها، به عهده خود شرکت باربری می باشد.

محصولاتی که وضعیت انبار آن ها “ارسال این کالا از انبار خارج از ایران” می باشد ارسال با توجه به محل انبار توسط پست چین یا سنگاپور ارسال می گردد. در بعضی موارد امکان ارسال کالا به صورت هوایی وجود دارد که برای اطلاع از این شرایط بایستی هماهنگی قبلی صورت بگیرد. مدت زمان ارسال این چنین کالاها بین ۳ تا ۲۸ روز می باشد.

 

آیا اجناس موجود هستند؟

اجناس در سایت به دو دسته تقسیم می شوند. محصولاتی که وضعیت انبار آن ها موجود باشد نشان دهنده ی این است که این محصول در انبار ایران (شیراز یا تهران) موجود می باشند.محصولاتی که وضعیت انبار آن ها، ارسال از انبار خارج از ایران می باشد به این معنی است که این محصول از انبار خارج از کشور، چین یا مالزی یا هنگ کنگ، برایتان ارسال خواهد شد.