ثبت نام
ورود

رام ویندوز ۱۰ موبایل برای شیائومی Mi 4 منتشر شد

Windows 10 Xiaomi Mi4

اگر به خاطر داشته باشید در مارس گذشته اطلاعاتی با موضوع اینکه مایکروسافت در حال آماده سازی رام ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی اندرویدی Xiaomi Mi 4 است، شنیده شد . حالا امروز رام ویندوز ۱۰ موبایل توسط این کمپانی به صورت رسمی منتشر شد.

در ماه آپریل گذشته، شیائومی چندین تصویر از گوشی Mi 4 که دارای سیستم عامل ویندوز ۱۰ بود را در شبکه اجتماعی Weibo منتشر و به نوعی همکاری خود را با مایکروسافت تایید کرد.

در ابتدا، خبر ارائه رام ویندوز ۱۰ برای چند گوشی اندرویدی منتشر شده بود و انتظار می‌رفت مایکروسافت این رام را برای گوشی‌های مطرح بازار ارائه کند اما تا این لحظه، گوشی شیائومی Mi 4 و شیائومی Mi Note و همچنین تبلت جدید Mi Pad 2  تنها دیوایس هایی هستند که رام ویندوز ۱۰ را دارند.

در زمان نصب رام، ویندوز به صورت کامل جایگزین سیستم عامل اندروید خواهد شد، به طوری که به دیگر هیچ اثری از اندروید باقی نخواهد ماند!

اگر مایکروسافت این سیاست را ادامه دهد و بتواند رام ویندوز موبایل را به درستی برای گوشی های اندرویدی بهینه کند، به طور حتم در آینده، بسیاری از کاربران برای یک بار هم که شده ویندوز را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب  و آزمایش خواهند کرد و این همان چیزی است که مایکروسافت می خواهد، آشنایی کاربران با ویندوز موبایل و امکانات آن.

 

منبع: دیجیرو

مطالب مشابه

بیش از ۱۷۰ میلیون کاربر در جهان از رابط کاربری MIUI

شیائومی: بیش از ۱۷۰ میلیون کاربر در جهان از رابط کاربری MIUI استفاده می‌کنند

کمپانی چینی شیائومی که در نمایشگاه MWC 2016 حاظر است...

Lenovo A6000

فروش ۱۰۰ هزار گوشی لنوو A6000 تنها در ۱۵ دقیقه!

چندی پیش لنوو از ورود رسمی خود به بازار گوشی...